Directeur:

Ghislain Bormans

school: +32 89 76 97 40

privé: +32 89 77 76 37

 

Administratieve medewerkster:

Yvette Gubbels

secretariaat: +32 89 76 97 41

e-mail gemschoolboorsem@maasmechelen.be

 

Hoofdschool Boorsem

 

pers boorsem

 

 

Instapklas: juf Iris Beckers

1ste kleuterklas : juf Christel Pannemans

4-jarigen: juf Ellen Thomassen

5-jarigen: juf Carmen Vangenck

Bewegingsopvoeding: meester Werner Manteleers

 

1ste leerjaar A: juf Tamara Bollen

1ste leerjaar B: juf Wilma Pustjens (juf Jolien Stouten)

2de leerjaar: juf Martine Penders 

3de leerjaar: juf Christel Werdens

4de leerjaar: juf Barbara Steffanowski

5de leerjaar: juf Chris Peulen & juf Karen Janssen

6de leerjaar: meester Marco Schepers

RKG: juf Nele Moermans

NCZ: meester Eric Terwingen

Protestantse godsdienst: 

Islamitische godsdienst: meester Youssef

Bewegingsopvoeding: meester Werner Manteleers

 

Alle klassen krijgen enkele uren extra ondersteuning via ambulante uren of van de zorgleerkracht.

 

Vestiging Uikhoven

 

persuikhoven

 

 

Kleuterklas: juf Marijne Stouten & juf Daisy Conings

Bewegingsopvoeding: meester Werner Manteleers

Kinderverzorging: juf Marleen Clerx

 

1ste + 2de leerjaar: juf Silvie Stoutens & juf Karen Janssen (ondersteuning)

3de + 4de leerjaar: meester Jean–Pierre Gerets & juf Karen Janssen (woensdag)

5de + 6de leerjaar: juf Marina Rutten

Bewegingsopvoeding: meester Werner Manteleers

RKG: juf Ellis Crijns

Protestantse godsdienst:

NCZ: meester Sem Gorissen

 

Alle klassen krijgen enkele uren extra ondersteuning via ambulante uren of van de zorgleerkracht. 

 

Vestiging Kotem

 

 

  

 

 

2,5- en 3-jarigen: juf Nadine Roy

4- en 5-jarigen: juf Wendy Op de Beeck & juf Anke

Kinderverzorging: juf Marleen Clerx

Bewegingsopvoeding: meester Werner Manteleers

 

Alle klassen krijgen enkele uren extra ondersteuning via ambulante uren of van de zorgleerkracht. 

 

Gemeenschappelijk personeel Boorsem – Kotem - Uikhoven

Zorgcoördinator: meester Luc Conaert

Zorgcoördinator/Zorgleerkracht kleuteronderwijs: juf Connie Gerets

Zorgleerkrachten lager onderwijs: juf Wilma Pustjens en juf Karen Janssen

Bewegingsopvoeding: meester Werner Manteleers

ICT-coördinator: meester Luc Conaert

Kinderverzorging: juf Marleen Clerx